O MNĚ

Jmenuji se Taťána Kašparová a narodila jsem se v Praze. Dětství a mládí  jsem prožila v Řevnicích. Po té jsem se provdala a přestěhovala do Hořic v Podkrkonoší a zde 25 let provozovala svou kosmetickou praxi. 

Nyní mě osud zavál do Českých Budějovic v jižních Čechách.

Mou profesí jsou kosmetické služby a péče o pleť. V této oblasti mám dlouholetou odbornou praxi. Zaměřuji se věrné promítnutí Vaší duševní krásy také do fyzického těla tak, aby obě stránky bytí byly v harmonii a člověk cítil soulad, klid, spokojenost a radost ze života.

Svou práci mám velmi ráda a vím, jak je důležitá a v mnoha směrech nezastupitelná. Jak může nespokojenost s vlastním vzezřením ovlivnit člověka do nejhlubších rovin jeho bytí.

Má práce vychází z rozpoznávání potřeb Vašeho těla, které se pokouší zobrazit krásu Vaší duše. Mnohdy potřebuje obojí vhodnou formou uzdravit a povzbudit  :-) Věnuji se rovněž konzultacím a poradenství v prezentaci osobnosti jako celku.

Ke své práci používám pouze přírodní prostředky renomovaných značek a přípravky z vlastní výroby.

O nás

ŽIVOTEM KE ZDRAVÍ

VOLNÉ SPOLEČENSTVÍ POMÁHAJÍCÍCH ŽEN 

Vzniklo z potřeby kruhu žen stejného ladění s touhou uplatnit vlohy a schopnosti v pomoci potřebným. Každá z nás má jiné předpoklady a jiné zaměření, ale všechny máme společný cíl. Pomáhat jak v péči o zdravotní stav jednotlivců, tak i v jejich nasměrování k duchovnímu růstu v běhu všedních dní i v těžkých okamžicích jejich života.

Nabízíme pomoc, oporu a naději pro zvládnutí Vaší momentální životní etapy.

Více naleznete na www.zivotemkezdravi.com